Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,6% sub estimat
Extindere RED in localitatea Harman zona rezidentiala, str. Gheorghe Lazar, jud. Brasov - Utilizator: Primaria Com. Harman
- Număr anunț
- SCN1155208
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- FRONTEX-TRADE SRL (CUI 9052704)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.945.580,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.019.285,15 RON 47,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2024 10:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1119268
- Termen limită
- 15.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230123
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRONTEX-TRADE SRL CUI RO9052704
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GILEON INST-EL SRL CUI RO 15434059
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EURO-IMAGE SRL CUI RO13910075
Subcontractanți 1
RAMIBO ELECTRIC SRL CUI 16549707
Valoare atribuită
1.019.285,15 RON
din 1.945.580,80 RON estimat
47,6%
Adjudecat la 52,4% din estimat · economie 926.295,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.