Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
„Furnizare echipamente digitale pentru dotarea Școlii Gimnaziale nr. 1 Curcani si a unitatilor arondate, respectiv Scoala Primara nr. 2 Curcani, Gradinita cu program normal nr. 1 Curcani si Gradinita cu program normal nr. 2 Curcani”
- Număr anunț
- SCN1155206
- Autoritate contractantă
- Primaria comunei Curcani (CUI 3796926)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30236200-4 · Echipament de procesare a datelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 602.094,06 RON
- Valoare atribuită
- 594.762,61 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2024 10:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1119274
- Termen limită
- 21.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230281
Documente
Documentația de atribuire
- 10. MODEL CONTRACT.docx.p7s
- 11. Model Formulare.doc.p7s
- 9. CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230281.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
594.762,61 RON
din 602.094,06 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 7.331,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.