Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,4% sub estimat
”Lucrari de executie constructii montaj pentru obiectivul de investitii Reabilitare DF Hidegag, DS Mures”
- Număr anunț
- SCN1155262
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- PROBICONS SRL (CUI 14471008)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.925.606,63 RON
- Valoare atribuită
- 6.123.109,34 RON 31,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2024 12:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1116292
- Termen limită
- 14.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230253
Documente
Documentația de atribuire
- C.S.REABILITARE DR FORES. HIDEGAG.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230253.pdf
- FORMULARE DF hidegag.docx.p7s
- LISTE DE CANTITATI.pdf.p7s
- Piese scrise.pdf.p7s
- PLANSE 1.pdf.p7s
- PLANSE 2.pdf.p7s
- PROIECT Contract df.docx.p7s
DUAE
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROBICONS SRL CUI RO 14471008
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AANEI LIO SRL CUI RO 5483470
Asociați 1
CONSTRUCTII FEROVIARE DRUMURI PODURI SRL CUI RO 14606229
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ATHOS COM S.A. CUI RO 4565652
Asociați 1
CFP CONSTRUCT SRL CUI RO 15768687
Valoare atribuită
6.123.109,34 RON
din 8.925.606,63 RON estimat
31,4%
Adjudecat la 68,6% din estimat · economie 2.802.497,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.