Atribuită
Anunț de participare
Achiziția echipamentelor tehnologice, a materialelor didactice specifice SmartLab:
- Număr anunț
- SCN1155344
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "ION NISTOR (CUI 4327081)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 564.830,52 RON
- Valoare atribuită
- 564.658 RON
- Data publicării
- 31.10.2024 17:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1116776
- Termen limită
- 11.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230446
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini _SMART LAB.docx (1).p7s
- FisaDate_DF1230446.pdf
- Fise tehnice (1).rar.p7s
- FORMULAR CONTRACT (1).docx.p7s
- Sectiunea Formulare TIC.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 564.830,52 RON Adjudecat: 564.658 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SmartLab 1 | 263.283,55 RON | QUARTZ MATRIX | 263.275 RON |
| 2 | SmartLab2 | 258.651,27 RON | QUARTZ MATRIX | 258.489 RON ↓0,1% |
| 3 | Mobilier specific | 42.895,70 RON | PEO INTERMED INVEST S.R.L. | 42.894 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PEO INTERMED INVEST S.R.L. CUI 37852745
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Valoare atribuită
564.658 RON
din 564.830,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro