Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,1% sub estimat
Extindere retele electrice str Marului loc Cisnadioara jud Sibiu (contributie financiara a operatorului 50%)
- Număr anunț
- SCN1155317
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 443.365,02 RON
- Valoare atribuită
- 350.000 RON 21,1% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2024 11:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1118371
- Termen limită
- 19.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230319
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ENERGOTOTAL SRL CUI 30897766
Asociați 1
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROELECTRICA SRL CUI RO 14939983
Valoare atribuită
350.000 RON
din 443.365,02 RON estimat
21,1%
Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 93.365,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.