Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
GRUP ELECTROGEN 700 Kva- carcasat
- Număr anunț
- SCN1155312
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI 34147856)
- Cod CPV
- 31121100-1 · Grupuri electrogene cu motor cu aprindere prin compresie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 329.500 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2024 10:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1116735
- Termen limită
- 15.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230338
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Grup Electrogen 700 kVa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230338.pdf
- Model contract.doc.p7s
- Model formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGEN ROMANIA S.R.L. CUI RO 34147856
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENDRESS ZENESSIS GROUP S.R.L. CUI RO 14762538
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CEVROM ELECTRIC IMPORT S.R.L. CUI 45470851
Valoare atribuită
329.500 RON
din 350.000 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 20.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.