Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,5% sub estimat

Achiziție Dotări exterioare si sala de sport aferente proiectului „Proiectul integrat de regenerare urbană și socială în zona Cicoarei – Centrul Multifuncțional Cicoarei” Cod SMIS 332205

Număr anunț
SCN1155306
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. (CUI 41568246)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405.666 RON
Valoare atribuită
342.800 RON 15,5% sub estimat
Data publicării
31.10.2024 09:00
Anunț de atribuire
SCNA1116041
Termen limită
18.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1230292

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

342.800 RON

din 405.666 RON estimat 15,5%

Adjudecat la 84,5% din estimat · economie 62.866 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.