Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,5% sub estimat

”Intarire retea pentru alimentare cu energie electrica(spor de putere) Camin Cultural Rod, comuna Tilisca-Amplificare PT1Rod”

Număr anunț
SCN1155288
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147.956,42 RON
Valoare atribuită
73.213,40 RON 50,5% sub estimat
Data publicării
31.10.2024 08:02
Anunț de atribuire
SCNA1118641
Termen limită
18.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1230353

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ENERGOTOTAL SRL CUI 30897766
Asociați 1
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

73.213,40 RON

din 147.956,42 RON estimat 50,5%

Adjudecat la 49,5% din estimat · economie 74.743,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.