Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,4% sub estimat
Achizitie MOTOSTIVUITOR INDUSTRIAL 5 T
- Număr anunț
- SCN1155285
- Autoritate contractantă
- SANTIERUL NAVAL MANGALIA S.A. (CUI RO14325290)
- Furnizor / câștigător
- UTIL S.P.C. SRL (CUI 1285275)
- Cod CPV
- 42418000-9 · Utilaje de ridicare, de manipulare, de incarcare sau de descarcare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 262.500 RON 34,4% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2024 07:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1115836
- Termen limită
- 15.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230269
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini MOTOSTIVUITOR 5 T.pdf.p7s
- Contract MOTOSTIVUITOR 5 T.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230269.pdf
- Fisa de date MOTOSTIVUITOR 5 t.odt.p7s
- Formulare MOTOSTIVUITOR 5 T.odt.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTIL S.P.C. SRL CUI RO 1285275
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HYDRO UTIL CONSTRUCT S.R.L. CUI 43436624
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RADACINI EQUIPMENT SRL CUI RO 18690540
Valoare atribuită
262.500 RON
din 400.000 RON estimat
34,4%
Adjudecat la 65,6% din estimat · economie 137.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.