Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 66,7% sub estimat

Furnizare echipamente digitale pentru unitățile de învățământ din cadrul proiectului „DOTĂRI ȘCOALA ZĂRĂNDEANĂ BĂIȚA, JUDEȚUL HUNEDOARA”, drulat prin Planul Național de Redresare și Reziliență (PNRR), Componenta C15: Educație -Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar și a unităților conexe

Număr anunț
SCN1155462
Autoritate contractantă
COMUNA BAITA (Consiliul Local al Comunei Baita) (CUI 4374024)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350.640 RON
Valoare atribuită
116.864 RON 66,7% sub estimat
Data publicării
04.11.2024 20:32
Anunț de atribuire
SCNA1135009
Termen limită
14.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1230694

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 117.990 RON Adjudecat: 116.864 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laborator de informatică 88.540 RON
3 Laborator de științe 29.450 RON ALTEX ROMANIA 116.864 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COPY TEAM SERVICE SRL CUI RO 10584586
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

116.864 RON

din 350.640 RON estimat 66,7%

Adjudecat la 33,3% din estimat · economie 233.776 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.