Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masa Ambasadorii Muziciii in scoli si licee

Număr anunț
DA35857534
Autoritate contractantă
TEATRUL MUZICAL AMBASADORII (CUI 40623008)
Furnizor / câștigător
EMPATY SANTORINI SRL (CUI 23099770)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.256,88 RON
Data publicării
02.06.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.256,88 RON