Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,1% sub estimat
ACHIZITIE SERVICII SPALATORIE INVENTAR MOALE 2024
- Număr anunț
- CN1075008
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
- Furnizor / câștigător
- CURĂŢĂTORIA OMNICLEAN SRL (CUI 30397493)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924.000 RON
- Valoare atribuită
- 803.000 RON 13,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2024 23:00
- Anunț de atribuire
- CAN1141230
- Termen limită
- 09.12.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 673367-2024
- Documentație de atribuire
- DF1230429
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 2 lenjerie lipsa.doc.p7s
- Anexa 7 predare articole.doc.p7s
- caiet sarcini spalatorie24.doc.p7s
- clauze spalatorie.doc.p7s
- FisaDate_DF1230429.pdf
- FORMULARE .doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CURĂŢĂTORIA OMNICLEAN SRL CUI RO30397493
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EXPERT CLEAN PLUS SRL CUI RO 28408574
Valoare atribuită
803.000 RON
din 924.000 RON estimat
13,1%
Adjudecat la 86,9% din estimat · economie 121.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.