Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare Reactivi - Teste PANEL ALEX
- Număr anunț
- SCN1155505
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 956.448 RON
- Valoare atribuită
- 1.262.430 RON
- Data publicării
- 05.11.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1116414
- Termen limită
- 15.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230656
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1230656.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model Acord cadru si contract subsecvent din procedura.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Valoare atribuită
1.262.430 RON
din 956.448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro