Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,3% sub estimat

Execuție lucrări pentru obiectivul de investiții ”Dezvoltarea infrastructurii pentru transportul verde-piste pentru biciclete în Municipiul Bârlad”

Număr anunț
SCN1155497
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
Furnizor / câștigător
RĂZVANCAR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34114514)
Cod CPV
45233162-2 · Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.099.621,28 RON
Valoare atribuită
4.371.689,52 RON 14,3% sub estimat
Data publicării
05.11.2024 11:53
Anunț de atribuire
SCNA1117922
Termen limită
15.01.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1230288

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
CONBETAS SRL CUI RO 11711416
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MALV BLOC SRL CUI RO 25805774
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Subcontractanți 1
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.371.689,52 RON

din 5.099.621,28 RON estimat 14,3%

Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 727.931,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.