Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Polielectrolit
- Număr anunț
- SCN1155482
- Autoritate contractantă
- AQUAVAS SA VASLUI (CUI RO17986823)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24958200-6 · Agenti de floculare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660.000 RON
- Valoare atribuită
- 652.500 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2024 09:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1116010
- Termen limită
- 22.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1230653
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Valoare atribuită
652.500 RON
din 660.000 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 7.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.