Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Echipamente digitale in cadrul proiectului „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE SI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITATII DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR SCOALA GIMNAZIALĂ GOGOSU”

Număr anunț
SCN1155626
Autoritate contractantă
COMUNA GOGOSU (CUI 6304238)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325.631,18 RON
Valoare atribuită
322.951,94 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
07.11.2024 16:26
Anunț de atribuire
SCNA1116410
Termen limită
22.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1230971

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 325.631,18 RON Adjudecat: 322.951,94 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dotarea cu echipamente digitale sali de clasa, Scoala Gimnazial… 211.512,70 RON
2 Dotarea cu echipamente digitale sali de clasa – sali de gradini… 84.605,08 RON SOFTROM GRUP S.R.L. 322.951,94 RON
3 Dotarea cu echipamente digitale a laboratorului de chimie, Scoa… 29.513,40 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOFTROM GRUP SRL CUI RO 16065251
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

322.951,94 RON

din 325.631,18 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 2.679,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.