Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,6% sub estimat

Teava neagra trasa preizolata si accesorii

Număr anunț
SCN1155611
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
HIDROTERM SA (CUI 5683613)
Cod CPV
44161500-1 · Conducte de inalta presiune (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.028,84 RON
Valoare atribuită
125.183,44 RON 16,6% sub estimat
Data publicării
07.11.2024 11:28
Anunț de atribuire
SCNA1116909
Termen limită
25.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1230858

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HIDROTERM SA CUI RO 5683613
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ISOPLUS ROMANIA SRL CUI RO 6367848

Valoare atribuită

125.183,44 RON

din 150.028,84 RON estimat 16,6%

Adjudecat la 83,4% din estimat · economie 24.845,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.