Anulată
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE OXIGEN MEDICINAL/CONTRACT SUBSECVENT DE FURNIZARE OXIGEN MEDICINAL
- Număr anunț
- SCN1155647
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.500 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 08.11.2024 08:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1115769
- Termen limită
- 19.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231028
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 57.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oxigen medicinal comprimat 50 L | 50.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Oxigen medicinal comprimat 10 L | 1.500 RON | Anulat | — |
| 3 | Oxigen medicinal comprimat 5 L | 6.000 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.