Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat
Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii: ”Reabilitarea moderată a Școlii Gimnaziale Alămor, comuna Loamneș, județul Sibiu”
- Număr anunț
- SCN1155780
- Autoritate contractantă
- COMUNA LOAMNES (PRIMARIA LOAMNES) (CUI 4240979)
- Furnizor / câștigător
- ZELLER HOME SRL (CUI 33032424)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.552.507,56 RON
- Valoare atribuită
- 2.146.819,52 RON 15,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.11.2024 19:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1119341
- Termen limită
- 03.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231133
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Reabilitare moderata Scoala Alamor.pdf.p7m
- F1 - F4 Scoala Alamor.pdf.p7m
- FisaDate_DF1231133.pdf
- Formulare - Reabilitare moderata Scoala Alamor.pdf.p7m
- Model contract de executie - Reabilitare moderara Scoala Alamor.doc.pdf.p7m
- PT Scoala Alamor.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZELLER HOME SRL CUI 33032424
Terți susținători 1
TI NET SRL CUI RO 16202243
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRESCONSTRUCT OAS SRL CUI RO 16191497
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TOTAL NSA AG CONSTRUCT SRL CUI RO36594214
Valoare atribuită
2.146.819,52 RON
din 2.552.507,56 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 405.688,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.