Atribuită Anunț de participare

Execuția lucrărilor pentru proiectul ,Renovare energetica moderata a cladirilor publice din Municipiul Craiova— Colegiul Economic Gheorghe Chitu - corp de cladire C2”

Număr anunț
SCN1155768
Autoritate contractantă
Municipiul Craiova (CUI 4417214)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT INVEST CARPATI SRL (CUI 16675390)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.726.539,89 RON
Valoare atribuită
5.975.278,43 RON
Data publicării
11.11.2024 18:03
Anunț de atribuire
SCNA1118711
Termen limită
03.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1231266

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.975.278,43 RON

din 5.726.539,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.