Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare conserve de legume si fructe

Număr anunț
RFD001692
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15332400-8 · Conserve de fructe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101.835,50 RON
Valoare atribuită
101.685,67 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
11.11.2024 16:39
Anunț de atribuire
RFDA001490
Termen limită
22.11.2024 15:00

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

101.685,67 RON

din 101.835,50 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 149,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.