Atribuită
Anunț de participare
“Extindere rețele electrice loc.Blejoi,sat Ploiestori,Cartier Albert,Aleea Bujorilor,jud.Prahova”
- Număr anunț
- SCN1155790
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- MAROK ENERGY SRL (CUI 32597650)
- Cod CPV
- 45315500-3 · Instalatii de tensiune medie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.639,47 RON
- Valoare atribuită
- 190.607,40 RON
- Data publicării
- 12.11.2024 08:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1117626
- Termen limită
- 28.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231069
Documente
Documentația de atribuire
- anexa 1 contract exec luc cu cofinantare proiectare executie.doc.p7s
- FisaDate_DF1231069.pdf
- grafic de executie.pdf.p7s
- L33 Formulare si model documente.docx.p7s
- parte desenata.pdf.p7s
- parte scrisa.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MAROK ENERGY SRL CUI 32597650
Asociați 1
SIMCO INTERNATIONAL IMPEX SRL CUI RO 5158762
Valoare atribuită
190.607,40 RON
din 190.639,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro