Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat

Artera de legătură între Strada Constructorilor și Bulevardul Siderurgiștilor, proiectare și execuție

Număr anunț
SCN1155893
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
GENDAV SRL (CUI 21286399)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.301.502,90 RON
Valoare atribuită
6.131.775,74 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
13.11.2024 15:55
Anunț de atribuire
SCNA1118611
Termen limită
02.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1231437

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
GENDAV SRL CUI RO 21286399
Subcontractanți 4
MIHOC OIL SRL CUI RO8137551
ROGOTEHNIC SRL CUI RO37659257
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
Asociați 2
Subcontractanți 3
NASI SRL CUI 22439008

Valoare atribuită

6.131.775,74 RON

din 7.301.502,90 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 1.169.727,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.