Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat

Executia de lucrari pentru obiectivul de investitii Remediere instalatii gaze medicate -,,Spital municipal de boli cronice si ingrijiri paleative, municipiul Botosani, judetul Botosani"-1086

Număr anunț
SCN1155882
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39292806)
Cod CPV
45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579.598,59 RON
Valoare atribuită
532.068,85 RON 8,2% sub estimat
Data publicării
13.11.2024 11:56
Anunț de atribuire
SCNA1119569
Termen limită
02.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1231150

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

532.068,85 RON

din 579.598,59 RON estimat 8,2%

Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 47.529,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.