Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Furnizare combustibil sub forma de bonuri valorice
- Număr anunț
- SCN1155873
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 669.600 RON
- Valoare atribuită
- 666.051,12 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2024 09:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1115734
- Termen limită
- 25.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231181
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Draft contract.doc.p7s
- 6. Formulare.doc.p7s
- anunt de participare.pdf
- caiet de sarcini.pdf
- FisaDate_DF1231181.pdf
- instructiuni.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
666.051,12 RON
din 669.600 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 3.548,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.