- Număr anunț
- SCN1155948
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
- Furnizor / câștigător
- LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
- Cod CPV
- 03142500-3 · Oua (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314.151,50 RON
- Valoare atribuită
- 473.072,74 RON
- Data publicării
- 14.11.2024 15:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1115749
- Termen limită
- 25.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231549
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Valoare atribuită
473.072,74 RON
din 314.151,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro