Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATIE DISPOZITIVE ALARIS CU PIESE DE SCHIMB
- Număr anunț
- SCN1155920
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 50420000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 681.740 RON
- Valoare atribuită
- 681.740 RON
- Data publicării
- 14.11.2024 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1120475
- Termen limită
- 02.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231427
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1231427.pdf
- Model acord cadru si contract subsecvent servicii.doc.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
681.740 RON
din 681.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro