Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,8% sub estimat
ACHIZITIONARE DE POVIDONUM IODINATUM
- Număr anunț
- SCN1156018
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 576.000 RON
- Valoare atribuită
- 289.160 RON 49,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2024 15:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1129416
- Termen limită
- 25.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231719
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze_contractuale povidone.docx.p7s
- DA_CAIET DE SARCINI POVIDONE.docx.p7s
- DA_INSTRUCTIUNI 3.docx.p7s
- FisaDate_DF1231719.pdf
- formulare p.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 426.000 RON Adjudecat: 289.160 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Povidonum iodinatum, Sol cut 100mg/ml, Flx1000ml (PE) | 300.000 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA | 289.160 RON ↓3,6% |
| 2 | Povidonum iodinatum, Unguent 100mg/g, Tubx20g | 126.000 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Valoare atribuită
289.160 RON
din 576.000 RON estimat
49,8%
Adjudecat la 50,2% din estimat · economie 286.840 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.