Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat
Lucrări de execuție pentru proiectul „Construire și dotare corp nou în cadrul Spitalului Orășenesc Ștei”
- Număr anunț
- SCN1156004
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEI (CUI 4539114)
- Furnizor / câștigător
- AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
- Cod CPV
- 45215100-8 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii sanitare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.682.100,58 RON
- Valoare atribuită
- 8.951.332,95 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2024 14:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1116798
- Termen limită
- 03.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231668
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Formulare.doc.p7s
- 7. Contract executie.doc.p7s
- 8. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1231668.pdf
- PT Stei corp nou p1.pdf.p7s
- PT Stei corp nou p2.pdf.p7s
- PT Stei corp nou p3.pdf.p7s
- PT Stei corp nou p4.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Subcontractanți 5
ASCENSO SRL CUI RO 207139
ELECTRON COMPANY SRL CUI RO17986262
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO39292806
ITS GROUP SRL CUI RO 15344371
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
VUTAN INSTALATII SRL CUI RO 15497154
Asociați 1
GLORY RESIDENCE S.R.L. CUI RO 30102320
Valoare atribuită
8.951.332,95 RON
din 9.682.100,58 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 730.767,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.