Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat

Achizitia de echipamente digitale, in cadrul proiectului cu titlul “DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A ȘCOLII GIMNAZIALE NUȘENI ȘI A ȘCOLII GIMNAZIALE “DSIDA JENO” VIȚA, DIN COMUNA NUȘENI, JUDEȚUL BISTRIȚA- NĂSĂUD”

Număr anunț
SCN1155972
Autoritate contractantă
COMUNA NUSENI (CUI 4427005)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329.566,30 RON
Valoare atribuită
316.597,89 RON 3,9% sub estimat
Data publicării
15.11.2024 08:37
Anunț de atribuire
SCNA1119578
Termen limită
26.11.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1231597

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COPY TEAM SERVICE SRL CUI RO 10584586
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ALFA CIPA SRL CUI RO 15775900
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

316.597,89 RON

din 329.566,30 RON estimat 3,9%

Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 12.968,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.