Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru servicii de reparații fibră optică, rețele de curenți slabi, electroalimentare echipamente IT
- Număr anunț
- SCN1156049
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
- Furnizor / câștigător
- TELEPLUS SRL (CUI 23258115)
- Cod CPV
- 50323200-7 · Servicii de reparare a perifericelor informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 417.872 RON
- Valoare atribuită
- 610.884,66 RON
- Data publicării
- 18.11.2024 09:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1115621
- Termen limită
- 28.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231570
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini procedura servicii reparatii IT-signed.pdf
- Centralizator de preturi - Formularul nr. 2.xlsx.p7s
- Draft clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1231570.pdf
- Modele formulare 2024.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEPLUS SRL CUI RO 23258115
Valoare atribuită
610.884,66 RON
din 417.872 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro