Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,0% sub estimat
Execuție lucrări de rețele noi de iluminat, aferent obiectivului de investiții: ”Extindere rețele de iluminat public Subcetate - Etapa II, Municipiul Bistrița”
- Număr anunț
- SCN1156048
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- URBIO DOWNSTREAM S.R.L. (CUI 27884111)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.177.297,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.013.057,30 RON 14,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.11.2024 09:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1122644
- Termen limită
- 17.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231705
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratori.Extindere retele de iluminat public cart.Subcetate - Etapa II-signed.pdf
- Autorizatie construire-signed.pdf
- Caiet de sarcini extindere SIP-signed.pdf
- FisaDate_DF1231705.pdf
- Formular propunere financiara -signed.pdf
- Formular propunere tehnica-signed.pdf
- PTE - Extindere retele de iluminat Subcetate - Etapa II - fara valori-signed.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBIO DOWNSTREAM S.R.L. CUI RO27884111
Terți susținători 1
URBIOLED SRL CUI 32614831
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL CUI RO 7782958
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELBA-COM SA CUI RO 13108765
Valoare atribuită
1.013.057,30 RON
din 1.177.297,35 RON estimat
14,0%
Adjudecat la 86,0% din estimat · economie 164.240,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.