Acasă · Licitații
· Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Delegarea gestiunii, prin achizitie publica de servicii, a activitatilor de sortare, compostare, tratare mecano-biologica si eliminare prin depozitare a deseurilor municipale din UAT Poarta Alba, judet Constanta
- Număr anunț
- SCN1156142
- Autoritate contractantă
- COMUNA POARTA ALBA (CUI 4515239)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.086.368,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.077.886,32 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2024 21:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1116731
- Termen limită
- 29.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231940
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Formulare- sortare, compostare, tratare, depozitare- UAT Poarta Alba..docx.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf(1).p7s
- DRAFT CONTRACT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1231940.pdf
- HCL 142 DIN 14.11.2024.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL CUI RO 24342060
Valoare atribuită
1.077.886,32 RON
din 1.086.368,20 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 8.481,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.