Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat

Proiectare și execuție pentru obiectivul de investiții: “MODERNIZARE STRADA HUMULEȘTI DIN MUNICIPIUL ALBA IULIA”

Număr anunț
SCN1156118
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
Furnizor / câștigător
URS CONSTRUCT ALBA SRL (CUI 29737443)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
934.927,41 RON
Valoare atribuită
707.887,55 RON 24,3% sub estimat
Data publicării
19.11.2024 12:02
Anunț de atribuire
SCNA1122531
Termen limită
19.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1231979

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Subcontractanți 2
INSTAL ITTU SRL CUI RO20807200
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
EUROPEXPRES SRL CUI RO 12214962
Asociați 1
Subcontractanți 1
IMSAT-ALBA S.A. CUI 2768995
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

707.887,55 RON

din 934.927,41 RON estimat 24,3%

Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 227.039,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.