Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,2% sub estimat

ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE CATEGORIA III

Număr anunț
SCN1156112
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599.520 RON
Valoare atribuită
292.580 RON 51,2% sub estimat
Data publicării
19.11.2024 10:45
Anunț de atribuire
SCNA1120416
Termen limită
02.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1231726

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (9)

Adjudecat: 292.580 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Covoraș steril pentru preparare citostatice NOVOMED INTERNATIONAL SRL 2 contracte 111.260 RON
NOVOMED INTERNATIONAL SRL · contract 12364 · 16.04.2026 30.060 RON
NOVOMED INTERNATIONAL SRL · contract 13578/1 · 05.05.2025 81.200 RON
2 Mască de înaltă protecție respiratorie cu filtru HEPA FFP3 medi… Anulat
3 Halate protecție categoria III împotriva substanțelor citostati… NOVOMED INTERNATIONAL SRL 2 contracte 177.480 RON
NOVOMED INTERNATIONAL SRL · contract 13545 · 27.04.2026 30.600 RON
NOVOMED INTERNATIONAL SRL · contract 13578/3 · 05.05.2025 146.880 RON
4 Lavete sterile de curățat suprafețe contaminate cu substanțe ci… Anulat
5 Mănuși protecție categoria III împotriva substanțelor citostati… Anulat
6 Mănuși protecție categoria III împotriva substanțelor citostati… Anulat
7 Protectori sterili pantofi categoria III împotriva substanțelor… Anulat
8 Pungi protectoare opace pentru transportul și depozitarea subst… Anulat
9 Strip steril pentru sigilat flacoane NOVOMED INTERNATIONAL SRL 3.840 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FILTRE AER CURAT SRL CUI RO 13763721

Valoare atribuită

292.580 RON

din 599.520 RON estimat 51,2%

Adjudecat la 48,8% din estimat · economie 306.940 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.