Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,2% sub estimat
Servicii de supraveghere prin diriginți de șantier autorizați, a execuţiei lucrărilor necesare finalizării obiectivului ”Consolidare imobil de locuințe situat în Str. Ştirbei Vodă nr. 20, Sector 1, București” – rest de executat.
- Număr anunț
- SCN1156161
- Autoritate contractantă
- Administratia Municipala pentru Consolidarea Cladirilor cu Risc Seismic (CUI 37047959)
- Furnizor / câștigător
- CORBY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46863336)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.000 RON
- Valoare atribuită
- 99.250 RON 63,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2024 10:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1116947
- Termen limită
- 04.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231783
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini .pdf.p7s
- FisaDate_DF1231783.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
- Propunere clauze contractuale .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORBY SOLUTIONS S.R.L. CUI 46863336
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
INTERAXIS ENGINEERING S.R.L. CUI 41753561
Asociați 1
DAIO TOTAL CONSTRUCT SRL CUI 33772279
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
POPP & ASOCIATII MANAGEMENT SRL CUI RO21674722
Valoare atribuită
99.250 RON
din 270.000 RON estimat
63,2%
Adjudecat la 36,8% din estimat · economie 170.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.