Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Achiziție materiale și echipamente de specialitate pentru dotarea atelierului de practică în cadrul Colegiului Economic Hermes - Lot 1 Aparatură și echipamente pentru atelier practică, pentru proiectul ”Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar și a unităților conexe din Municipiul Petroșani”, cod F-PNRR-Dotari-2023-3582
- Număr anunț
- SCN1156150
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
- Furnizor / câștigător
- BELFIX DISTRIBUŢIE SRL (CUI 33000856)
- Cod CPV
- 39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.028,95 RON
- Valoare atribuită
- 258.073,61 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2024 08:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1117047
- Termen limită
- 05.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1231865
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_aparatura Hermes-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1231865.pdf
- Formulare_aparatura Hermes-semnat.doc.p7m
- Formular Propunere tehnica_aparatura Hermes-semnat.doc.p7m
- Prima pagina-semnat.pdf.p7m
- Proiect contract_aparatura Hermes-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL CUI RO 33000856
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VELVET CONSULTING S.R.L. CUI 42563646
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SUPPLIER AKT SRL CUI RO 31410248
Valoare atribuită
258.073,61 RON
din 265.028,95 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 6.955,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.