Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achiziție servicii de implementare ecosistem digital interinstituțional în cadrul Comunei Pungești, Județul Vaslui

Număr anunț
SCN1156236
Autoritate contractantă
COMUNA PUNGESTI (PRIMARIA PUNGESTI) (CUI 4359393)
Furnizor / câștigător
DIGISED CONECT S.R.L. (CUI 45270993)
Cod CPV
72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364.279,80 RON
Valoare atribuită
364.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
21.11.2024 15:04
Anunț de atribuire
SCNA1117311
Termen limită
06.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1232262

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

364.000 RON

din 364.279,80 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 279,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.