Anulată Anunț de participare

MATERIALE ȘI ECHIPAMENTE ATELIER PRACTICĂ ÎN CADRUL PROIECTULUI "DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DIN ORAȘUL ABRUD, JUDEȚUL ALBA"

Număr anunț
SCN1156230
Autoritate contractantă
ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329.551,54 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
21.11.2024 11:36
Anunț de atribuire
SCNA1115715
Termen limită
12.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1231959

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 329.551,54 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOTUL 1 Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice 241.420 RON Anulat
2 LOTUL 2 Mobilier din metal 54.384 RON Anulat
3 LOTUL 3 Masini - unelte 33.747,54 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
TECHNO VOLT SRL CUI RO 11997742

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.