Atribuită Anunț de participare

Servicii de asigurare obligatorie de raspundere civila auto - RCA 2025

Număr anunț
SCN1156193
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.179.200 RON
Valoare atribuită
1.386.914,47 RON
Data publicării
21.11.2024 08:23
Anunț de atribuire
SCNA1115720
Termen limită
04.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1231999

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.386.914,47 RON

din 1.179.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.