Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,3% sub estimat
Furnizare kit-uri de analiza si consumabile pentru echipamentele de laborator
- Număr anunț
- SCN1156318
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
- Furnizor / câștigător
- HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
- Cod CPV
- 24900000-3 · Produse chimice fine si produse chimice variate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 829.375 RON
- Valoare atribuită
- 760.298,10 RON 8,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2024 14:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1116711
- Termen limită
- 05.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1232217
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1232217.pdf
- Volumul 2 - Caiet de sarcini Lot 1 Hach ANEXA.xls.p7s
- Volumul 2 - Caiet de sarcini Lot 1 Hach.doc.p7s
- Volumul 2 - Caiet de sarcini Lot 2 Idexx ANEXA.xls.p7s
- Volumul 2 - Caiet de sarcini Lot 2 Idexx.doc.p7s
- Volumul 3 - Modele de Formulare Kituri laborator 2024.doc.p7s
- Volumul 4 - Conditii contractuale obligatorii Kituri laborator 2024.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 760.298,10 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 – Kituri de analiză și consumabile pentru echipamente HACH | — | S.C. HACH LANGE S.R.L. | 391.752,10 RON |
| 2 | Lot 2 - Kituri de analiză și consumabile pentru echipamente Qua… | — | MEDICLIM S.R.L. | 368.546 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HACH LANGE SRL CUI RO 17610720
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
760.298,10 RON
din 829.375 RON estimat
8,3%
Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 69.076,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.