Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat
Servicii de asigurare obligatorie auto (RCA)
- Număr anunț
- SCN1156306
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BUZAU (CUI 7482969)
- Furnizor / câștigător
- DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.000 RON
- Valoare atribuită
- 58.000 RON 15,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2024 13:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1115755
- Termen limită
- 05.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1232269
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini RCA 2024-semnat.docx.p7m
- Clauze contractuale RCA 2024-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1232269.pdf
- Modele de formulare RCA 2024-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI CUI 26595999
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
58.000 RON
din 69.000 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 11.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.