Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat

ACHIZITIE ECHIPAMENTE SPECIALIZATE (inclusiv punerea montajul si punerea in functiune) PENTRU INVESTITIA: „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE SI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR SI A UNITATILOR CONEXE”

Număr anunț
CN1075614
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
INFO PC ELECTRIC S.R.L. (CUI 45282610)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
876.678,98 RON
Valoare atribuită
776.140 RON 11,5% sub estimat
Data publicării
22.11.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1143670
Termen limită
08.01.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
715371-2024
Documentație de atribuire
DF1231585

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

776.140 RON

din 876.678,98 RON estimat 11,5%

Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 100.538,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.