Atribuită Anunț de participare

MODERNIZAREA SVSU MĂCIUCA PRIN ACHIZIȚIA UNUI BULDOEXCAVATOR

Număr anunț
SCN1156288
Autoritate contractantă
Comuna Maciuca (CUI 2541584)
Furnizor / câștigător
OBAM HOLDING S.R.L. (CUI 49572293)
Cod CPV
43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528.941,11 RON
Valoare atribuită
528.900 RON
Data publicării
22.11.2024 10:25
Anunț de atribuire
SCNA1115748
Termen limită
03.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1231602

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

528.900 RON

din 528.941,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.