Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asigurare de răspundere civilă auto (R.C.A.) pentru anul 2025 - 108 autovehicule
- Număr anunț
- SCN1156403
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149.479 RON
- Valoare atribuită
- 149.680,96 RON
- Data publicării
- 25.11.2024 18:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1116869
- Termen limită
- 05.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1232379
Documente
Documentația de atribuire
- 04. FORMULARE MODELE-semnat.doc.p7m
- acord cadru rca 2025 108 auto-semnat.pdf.p7m
- Anexa RCA ANUALA 2025 FEB-APR - (3)-semnat.xlsx.p7m
- caiet sarcini rca 2025 108 auto-semnat.pdf.p7m
- contract subsecvent rca 2025-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1232379.pdf
- instructiuni pentru ofertanti rca 2025 108 auto-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
149.680,96 RON
din 149.479 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro