Atribuită Anunț de participare

Dotare echipamente IT: Școală ALEXANDRU IOAN CUZA și unitățile de învățământ arondate

Număr anunț
SCN1156402
Autoritate contractantă
COMUNA GORGOTA (CUI 2845354)
Furnizor / câștigător
ZIPPER SERVICES SRL (CUI 16723187)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695.160 RON
Valoare atribuită
694.990 RON
Data publicării
25.11.2024 18:20
Anunț de atribuire
SCNA1117136
Termen limită
12.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1232400

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZIPPER SERVICES SRL CUI RO 16723187

Valoare atribuită

694.990 RON

din 695.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.