Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,7% sub estimat
Repetare energie electrica pentru anul 2025
- Număr anunț
- SCN1156375
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 465.500 RON
- Valoare atribuită
- 401.600 RON 13,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.11.2024 14:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1115777
- Termen limită
- 09.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1232337
Documente
Documentația de atribuire
- 2024.11.12 Specificatii tehnice energie electrica contract 12 luni pentru 2025.pdf
- FisaDate_DF1232337.pdf
- Formulare repetare energie electrica pentru anul 2025.docx
- Proiect contract de repetare furnizare energie electrica.docx
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FONDUL DE DEZVOLTARE S.C.E. CU RASPUNDERE LIMITATĂ CUI 45654277
Valoare atribuită
401.600 RON
din 465.500 RON estimat
13,7%
Adjudecat la 86,3% din estimat · economie 63.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.