Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziție Echipamente digitale pentru laboratorul de informatică (UIP), dotarea sălilor de clasă / grupă si pentru laborator de științe in cadrul proiectului cu denumirea : “Dotarea cu mobilier,materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din comuna Ceica”.
- Număr anunț
- SCN1156488
- Autoritate contractantă
- COMUNA CEICA (CUI 4784210)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30231320-6 · Monitoare cu ecran tactil (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547.720 RON
- Valoare atribuită
- 547.050 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2024 15:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1116277
- Termen limită
- 09.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1232529
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Model formulare-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini004.pdf
- FisaDate_DF1232529.pdf
- fise_Tehnice-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
547.050 RON
din 547.720 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 670 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.