Anulată
Anunț de participare
Servicii de proiectare- faza DALI pentru obiectivul de investiții ,,Reabilitare și modernizare pasaj gară, aplicație POR 2021-2027”
- Număr anunț
- SCN1156478
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BACAU (CUI 4278337)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336.134,45 RON
- Data publicării
- 27.11.2024 14:50
- Termen limită
- 12.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1232561
Documente
Documentația de atribuire
- 4.1. Formular_Propunere_tehnica.docx.p7s
- 4.2.1. Anexa la formularul de oferta.docx.p7s
- 4.2. Formular Propunere financiara.docx.p7s
- 4 Sectiunea_Formulare.docx.p7s
- Caiet_de_sarcini.pdf.p7s
- Certificat_de_urbanism.pdf.p7s
- Doc_cadastrale.rar.p7s
- Draft_Contract_DALI_Reabilitare_si_modernizare pasaj_gara.doc.p7s
- Expertiza_Pasaj_CFR_Bacau.pdf.p7s
- FisaDate_DF1232561.pdf
- Tema_de_proiectare.pdf.p7s
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Subcontractanți 3
CEPROINOV PROIECT S.R.L. CUI 46996006
ICAR S.R.L. CUI RO 1976220
RC GEOPROIECT S.R.L. CUI 35197917
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INTERCAD PROIECT S.R.L. CUI 42645436
Subcontractanți 6
CEPROINOV PROIECT S.R.L. CUI 46996006
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
INFRASOL EXPERT S.R.L. CUI 41383566
MASTERCAD METRIC S.R.L. CUI RO 41829643
PERCON INSTALATII SRL CUI RO15085471
RC GEOPROIECT S.R.L. CUI 35197917
Valoare estimată
336.134,45 RON
Vezi pe e-licitatie.roDeschise acum pe acest cod
40 licitații deschise pe 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.