Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Repetor radio digital banda IV de frecventa
- Număr anunț
- SCN1156534
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- AGEXIMCO SRL (CUI 428091)
- Cod CPV
- 32500000-8 · Echipament de telecomunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.997,60 RON
- Valoare atribuită
- 30.850 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 28.11.2024 15:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1116412
- Termen limită
- 10.12.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1232532
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1232532.pdf
- formular verificare oferta tehnica.docx.p7s
- model contract.pdf.p7s
- Model formulare1.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGEXIMCO SRL CUI RO 428091
Valoare atribuită
30.850 RON
din 30.997,60 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 147,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.